Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Otwarcie strzelnicy LEGION i rodzinny piknik w Cieszynie

W sobotę, 29 czerwca, mieszkańcy Cieszyny i okolicznych miejscowości mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – oficjalnym otwarciu Strzelnicy LEGION. Uroczystość rozpoczęła się kilka minut po godzinie 9:00, a zaraz po części oficjalnej goście mogli spróbować swoich sił w zawodach strzeleckich.

Strzelnica LEGION zaplanowała na ten dzień mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, co przyciągnęło liczne rodziny.

Oficjalne otwarcie strzelnicy było pierwszym punktem programu. Następnie odbyły się zawody strzeleckie, w których mogli uczestniczyć zarówno amatorzy, jak i profesjonalni strzelcy. Ponadto, na miejscu znajdował się punkt promocyjny Wojska Polskiego, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszyscy chętni mogli również spróbować swoich sił w strzelaniu do rzutek oraz skorzystać ze strzelania z broni palnej.

Goście mogli również liczyć na darmową kiełbasę oraz piwo bezalkoholowe, co dodatkowo umiliło czas spędzony na strzelnicy.

Dla najmłodszych przygotowano dmuchane atrakcje, które cieszyły się dużą popularnością. W międzyczasie, Koło Gospodyń Wiejskich serwowało tradycyjne potrawy, które przypadły do gustu wszystkim uczestnikom pikniku. Dodatkowo, na miejscu można było skosztować grillowanych potraw, lodów, napojów i waty cukrowej.

Strzelnica LEGION, mieszcząca się w Cieszynie pod adresem 378, w Gminie Frysztak, dzięki swojemu nowoczesnemu wyposażeniu i profesjonalnej kadrze, z pewnością stanie się ważnym punktem na mapie regionu dla wszystkich miłośników strzelectwa.

Wydarzenie to było możliwe dzięki wsparciu takich partnerów jak: PCKiT w Wiśniowej oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Frysztaku.

Dzięki temu przedsięwzięciu lokalna społeczność mogła nie tylko miło spędzić czas, ale również bliżej zapoznać się z ofertą nowej strzelnicy, która z pewnością przyciągnie wielu miłośników strzelectwa w przyszłości.

Zapraszamy do odwiedzenia Strzelnicy LEGION i skorzystania z jej szerokiej oferty!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad