Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Pomóżmy Adasiowi wrócić do zdrowia!

Zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie dla Adasia, mieszkańca naszej gminy, który pilnie potrzebuje naszej pomocy. 10 maja doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego Adaś doznał urazu kręgosłupa i teraz porusza się na wózku inwalidzkim.

Pomimo trudności, Adaś pozostaje radosnym chłopcem kochającym koty. Jego największym marzeniem jest powrót do pełnej sprawności i do swoich przyjaciół w nowym roku szkolnym. Aby to osiągnąć, konieczna jest intensywna rehabilitacja, której koszty są bardzo wysokie.

Jak Możesz Pomóc?
Każdy, kto chce pomóc Adasiowi, może przekazać darowiznę na zrzutkę, której celem jest zebranie środków na jego rehabilitację. Każda złotówka ma znaczenie i może przyczynić się do wielkiej zmiany w życiu Adasia. Link do ZRZUTKI - kliknij tu!

Aukcja Charytatywna Strzelca Frysztak
W ramach wsparcia, Gminny Międzyszkolny Klub Sportowy Strzelec Frysztak organizuje aukcję charytatywną. Wystawiamy na licytację naszą oficjalną koszulkę meczową wraz z klubowym kubkiem. Cała zebrana kwota zostanie przekazana na rehabilitację Adasia.

Licytacja prowadzona jest na profilu FB GMKS Strzelec Frysztak w komentarzach - link, kliknij tu!

Razem Możemy Więcej

Dziękujemy za każdą formę wsparcia i zaangażowanie. Wierzymy, że wspólnie możemy pomóc Adasiowi wrócić do zdrowia i normalnego życia. Jeśli wiecie Państwo o jakiś działaniach dla Adasia piszcie na naszego maila frysztak24pl@gmail.com - my opublikujemy informacje na łamach portalu Frysztak24.pl.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad