Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Otwarcie Strzelnicy "Legion" w Cieszynie!

Już 29 czerwca 2024 roku zapraszamy wszystkich miłośników strzelectwa i dobrej zabawy na wielkie otwarcie Strzelnicy Legion w Cieszynie! To wyjątkowe wydarzenie obfituje w atrakcje, które zapewnią emocje zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Harmonogram Wydarzenia
  • 08:00 - REJESTRACJA
    Rozpocznij swój dzień od rejestracji, aby móc wziąć udział w zawodach. Rejestracja potrwa godzinę, więc nie przegap okazji, by dołączyć do rywalizacji.
  • 09:00 - ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW
    Punktualnie o 9:00 rozpoczynają się zawody strzeleckie. Przygotujcie się na zaciętą rywalizację, w której każdy ma szansę na zwycięstwo. Strzelnica Legion przygotowała konkursy zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej doświadczonych strzelców.
Atrakcje Dnia
Oficjalne otwarcie strzelnicy
Uroczyste przecięcie wstęgi i inauguracja nowego miejsca spotkań dla pasjonatów strzelectwa. Przyjdź i bądź częścią tego ważnego momentu.

Zawody strzeleckie
Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Czekają nas emocjonujące konkurencje i atrakcyjne nagrody.

Pyszne jedzenie i napoje
Po sportowych emocjach czas na chwilę relaksu. Przygotowaliśmy dla Was różnorodne potrawy i napoje, które dodadzą energii na resztę dnia.

Dlaczego Warto?
Bezpłatny udział w zawodach
Tak, to prawda! Udział w zawodach strzeleckich jest całkowicie bezpłatny. To doskonała okazja, aby spróbować swoich sił w strzelectwie bez dodatkowych kosztów.

Nowe znajomości i niezapomniane wspomnienia
Wydarzenie to świetna okazja, aby poznać innych entuzjastów strzelectwa, wymienić się doświadczeniami i wspólnie spędzić czas w wyjątkowej atmosferze.
Zapraszamy wszystkich, zarówno mieszkańców Cieszyny, jak i gości z okolic, do Strzelnicy Legion  Cieszyna 378. Niech to będzie dzień pełen wrażeń, rywalizacji i dobrej zabawy!

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia. Czekamy na Was 29 czerwca!


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad