Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Świętuj z Nami! Dni Ziemi Frysztackiej 2024 – program i atrakcje

Zbliża się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w naszej okolicy – Dni Ziemi Frysztackiej 2024! W dniach 5-7 lipca Frysztak stanie się centrum kulturalno-rozrywkowym, gdzie mieszkańcy i goście będą mogli cieszyć się bogatym programem pełnym różnorodnych atrakcji.

Już w piątek, 5 lipca, zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku, gdzie o godzinie 18:00 odbędzie się otwarcie wystawy prac Bernadetty Stadnickiej - Mazurek pod tytułem "ŚWIATŁOCZUŁY". Wystawa będzie miała miejsce w galerii "na balkonie", co z pewnością doda jej wyjątkowego charakteru.

Sobota, 6 lipca, zapowiada się bardzo aktywnie. Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Biblioteki we Frysztaku odbędzie się Turniej Piłki Nożnej dla zaproszonych Klubów Sportowych, który rozpocznie się o godzinie 11:00. Po południu, o godzinie 17:00, w Bibliotece Publicznej we Frysztaku odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Hadro, podczas którego autor zaprezentuje kalendarz na 2025 rok.

Wieczorne atrakcje to przede wszystkim koncerty. Na scenie głównej o godzinie 17:00 wystąpi zespół Wieża, a godzinę później publiczność będzie mogła usłyszeć Wojtusia Pana. O godzinie 19:00 na scenie pojawi się zespół Liver, a tuż po nich, o godzinie 20:00, zagrają Maciej Lipina i Jakub Jurzyk. Nocne atrakcje to Nocny Turniej Piłki Nożnej, który rozpocznie się o godzinie 22:00, a także "dyskoteka z gwiazdami", trwająca od 22:00 do 1:00.

W niedzielę, 7 lipca, również nie zabraknie emocji. O godzinie 15:00 rozpocznie się Sportowo-Rekreacyjny Turniej Wsi Gminy Frysztak "AktywnaWieś - 2024". O godzinie 17:00 Rafa Dance zaprezentuje pokaz ZUMBY, a pół godziny później na scenie wystąpią wokaliści ze Studia Piosenki GOKART. Główną atrakcją wieczoru będzie koncert Haliny Mlynkovej, który rozpocznie się o godzinie 20:00. Niedzielne atrakcje zakończy Discosał, trwający od 21:30 do północy.

Podczas całego wydarzenia dostępne będą strefy gastronomiczne, dmuchane zabawki dla dzieci, rękodzieło oraz swojskie jadło od Kół Gospodyń Wiejskich. Dla najmłodszych przygotowano również kącik animacji, gdzie będą mogli spędzić czas na zabawie.

Organizatorami Dni Ziemi Frysztackiej są Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku oraz Gmina Frysztak, przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Zakładem Komunalnym Frysztak, LZS Rzeszów oraz MUZOTEAM.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do udziału w Dniach Ziemi Frysztackiej 2024. To wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania, spotkań z przyjaciółmi oraz uczestnictwa w licznych atrakcjach, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad