Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wianki u Hanki i I Gminny Zlot Traktorów - wspaniały początek wakacji w "Winnicy Sztukówka"

Pierwszy weekend wakacji w Gliniku Średnim był wyjątkowy. Dwudniowa impreza „Wianki u Hanki”, która odbyła się w malowniczej winnicy Sztukówka, przyciągnęła mieszkańców oraz gości z okolicznych miejscowości. Wydarzenie obfitowało w liczne atrakcje, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Wianki i Potańcówka z Kapelą Kurasie
W sobotę wieczorem w winnicy Sztukówka odbyła się potańcówka z Kapelą Kurasie. Niezapomniane rytmy tradycyjnej muzyki ludowej porwały do tańca zarówno młodych, jak i starszych uczestników imprezy. Atmosfera była niesamowita - radość, śmiech i wspólna zabawa trwały do późnych godzin nocnych.

Pełna fotorelacja ze zlotu w naszej galerii zdjęć - link, kliknij tu!

I Gminny Zlot Traktorów, Ciągników i Ciulajz
Niedziela przyniosła dodatkową atrakcję w postaci I Gminnego Zlotu Traktorów, Ciągników i Ciulajz. Pojazdy, które na co dzień są nieodłącznym elementem prac rolnych, tego dnia stały się głównymi bohaterami. Wspaniała parada traktorów i ciągników przyciągnęła licznych miłośników mechaniki rolniczej. Uczestnicy zlotu mieli okazję zaprezentować swoje maszyny, wymieniać doświadczenia oraz podziwiać innowacyjne rozwiązania techniczne.


Lokalne Smakołyki i Rękodzieło
Podczas obu dni imprezy nie zabrakło również możliwości degustacji lokalnych produktów. Uczestnicy mogli skosztować wyśmienitych win z winnicy Sztukówka, lokalnie warzonego piwa, serów, miodów oraz słodkich smakołyków. Dla miłośników sztuki rękodzielniczej przygotowano stoiska z fantastycznymi arcydziełami, które można było nie tylko podziwiać, ale również zakupić.

„Wianki u Hanki” oraz I Gminny Zlot Traktorów, Ciągników i Ciulajz okazały się ogromnym sukcesem, przynosząc uczestnikom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Winnica Sztukówka w Gliniku Średnim stała się miejscem spotkań, gdzie tradycja spotkała się z nowoczesnością, a lokalna społeczność miała okazję spędzić czas w miłej i serdecznej atmosferze.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad