Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Weź udział w WYBORACH EUROPEJSKICH!

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się już w najbliższą niedzielę. To wyjątkowa okazja, abyśmy mogli wspólnie zdecydować o przyszłości naszej gminy, regionu oraz całej Unii Europejskiej. Dlatego też, gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w głosowaniu!

Dlaczego warto wziąć udział w wyborach?

Wybory do Parlamentu Europejskiego są niezwykle istotne, ponieważ to właśnie posłowie wybrani przez nas będą mieli realny wpływ na kształtowanie polityki europejskiej przez najbliższe pięć lat. Decyzje podejmowane w Brukseli i Strasburgu dotyczą każdego aspektu naszego życia – od rolnictwa, przez transport, aż po edukację i ochronę środowiska. Głosując, mamy możliwość wybrania przedstawicieli, którzy będą reprezentować nasze interesy na arenie międzynarodowej.

Lokale wyborcze – kiedy i gdzie?
W dniu wyborów lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7:00 do 21:00. W naszej gminie znajduje się kilka punktów wyborczych, do których możecie się udać, aby oddać swój głos. Dokładne adresy lokali wyborczych znajdziecie na oficjalnej stronie gminy oraz na tablicach ogłoszeń.

Jak głosować, aby oddać ważny głos?
Aby Wasz głos był ważny, pamiętajcie o kilku podstawowych zasadach:
  • Głosujemy na jedną listę wyborczą – na karcie do głosowania znajdziecie listy kandydatów z różnych komitetów wyborczych.
  • Stawiamy tylko jeden znak "X" – należy postawić krzyżyk w kratce obok nazwiska jednego kandydata z wybranej listy. Postawienie więcej niż jednego znaku "X" lub wybranie kandydatów z różnych list sprawi, że głos będzie nieważny.
Dlaczego każdy głos się liczy?
Każdy z nas ma prawo do wyrażenia swojej opinii i każdy głos ma znaczenie. Wysoka frekwencja wyborcza świadczy o naszej odpowiedzialności i zaangażowaniu w sprawy publiczne. Wybory do Parlamentu Europejskiego są doskonałą okazją, aby pokazać, że losy naszej gminy, województwa oraz całej Unii Europejskiej nie są nam obojętne.

Zachęcamy Was do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. To ważny moment, w którym możemy wspólnie zdecydować o przyszłości naszej gminy Frysztak i całej Unii Europejskiej. Pamiętajcie, lokale wyborcze będą otwarte od 7:00 do 21:00, a aby oddać ważny głos, należy postawić znak "X" przy jednym kandydacie z jednej listy wyborczej.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad