Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

DZF 2024 - Spotkanie autorskie z Markiem Hadro w GBP Frysztak

W sobotę, 6 lipca, w ramach obchodów Dni Ziemi Frysztackiej 2024, odbyło się wyjątkowe spotkanie autorskie z Panem Markiem Hadro w Gminnej Bibliotece Publicznej. Wydarzenie było okazją do promocji kalendarza na rok 2025, zawierającego prace tego utalentowanego artysty.

Spotkanie prowadził Marek Petrykowski, który wprowadził zgromadzonych w świat twórczości Pana Marka Hadro. Do poszczególnych kartek z kalendarza czytane były wiersze autorstwa Agaty Zahuty, prof. Adama Żuchowskiego, Lidii Czaji oraz Marka Petrykowskiego, co dodało wydarzeniu literackiego uroku i głębi.

Muzyczną oprawę zapewniła Adrianna Nycz, której występ uświetnił to kulturalne wydarzenie. Jej śpiew wprowadził uczestników w nastrojowy klimat, idealnie komponując się z poezją i sztuką prezentowaną podczas spotkania.

Podczas wydarzenia, Marek Hadro podpisywał kalendarze, co stanowiło wyjątkową pamiątkę dla uczestników. Halinka Kolanko, sekretarz gminy Frysztak, złożyła artyście gratulacje w imieniu wójta Jana Ziarnika, wyrażając uznanie dla jego twórczości i wkładu w lokalną kulturę.

Spotkanie autorskie z Markiem Hadro było jednym z wielu wydarzeń w ramach Dni Ziemi Frysztackiej 2024, które przyciągnęło miłośników sztuki i literatury z całej gminy. Dzięki temu wydarzeniu mieszkańcy mieli okazję bezpośrednio spotkać się z artystą, którego prace od lat cieszą się dużym uznaniem.

Chcielibyśmy również wyrazić szczególne podziękowania dla Pani Joanny Pasek za jej nieocenione wsparcie w postaci informacji oraz foto i video relacji z wydarzenia. Dzięki niej mogliśmy na bieżąco informować mieszkańców o przebiegu spotkania i uchwycić najpiękniejsze momenty tego wyjątkowego wieczoru.

Dni Ziemi Frysztackiej 2024 kontynuują tradycję integracji lokalnej społeczności poprzez kulturę i sztukę, co jest niezmiernie ważne dla zachowania i promowania dziedzictwa naszej gminy.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad