Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Finałowa niedziela Dni Ziemi Frysztackiej: muzyka, emocje i pogodowe przeciwności losu

Niedziela, ostatni dzień obchodów Dni Ziemi Frysztackiej, pełna była emocji i zmagań z kapryśną pogodą. Finałowy dzień rozpoczął się od Sportowo-Rekreacyjnego Turnieju Wsi Gminy Frysztak "AktywnaWieś - 2024".

Niestety, opady deszczu i przechodzące przez gminę burze kilkukrotnie przerywały rywalizację. Mimo trudnych warunków atmosferycznych, udało się rozegrać wszystkie konkurencje, a turniej zakończył się sukcesem. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Lubli, drugie miejsce przypadło Glinikowi Górnemu, a trzecie miejsce zdobyła drużyna z Widacza.

Kolejne punkty niedzielnego programu były systematycznie odwoływane z powodu intensywnych opadów deszczu i burz. Finałowy koncert tegorocznej gwiazdy wieczoru, Haliny Mlynkovej, wisiał na włosku. Organizatorzy, mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort uczestników, postanowili opóźnić występ o 30 minut. Informacja o zmianie została szybko przekazana mieszkańcom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Koncert był niezwykły. Energetyczne piosenki przeplatały się z balladami, a Halina Mlynkova zaprezentowała zarówno swoje największe hity, jak i mniej znane utwory. Jej nieziemski głos i sceniczna charyzma porwały publiczność, tworząc niezapomnianą atmosferę. Mieszkańcy i goście bawili się doskonale, a każdy utwór był nagradzany gromkimi brawami.

Na zakończenie niedzielnych obchodów odbyła się dyskoteka pod gwiazdami, która była idealnym zwieńczeniem pełnego emocji dnia. Mimo wcześniejszych trudności, mieszkańcy bawili się do późnych godzin nocnych, ciesząc się wspólnie spędzonym czasem.

Dni Ziemi Frysztackiej 2024, mimo niesprzyjającej pogody, okazały się wielkim sukcesem. Wspólne świętowanie, muzyka, sport i pomoc potrzebującym pokazały, jak silna i zjednoczona jest nasza społeczność. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniach i przyczynili się do jego wyjątkowej atmosfery. Czekamy z niecierpliwością na przyszłoroczne obchody!

Chcielibyśmy również wyrazić szczególne podziękowania dla Joanny, Marcina i Przemka za ich nieocenione wsparcie portalu oraz pomoc przy foto i video relacjach. Dzięki Wam mogliśmy na bieżąco informować mieszkańców i uchwycić najpiękniejsze momenty tego wspaniałego wydarzenia.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad