Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zapraszamy na koncert filmowo-musicalowy: "Od nocy do nocy" w SCHRONIE!

Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki i kina na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 2 sierpnia 2024 roku o godzinie 20:30 w Schronie Kolejowym w Stępinie. To niepowtarzalne wydarzenie, zatytułowane "Od nocy do nocy", będzie okazją do zanurzenia się w niezapomnianych utworach z polskich filmów, w wykonaniu utalentowanej artystki Joanny Aleksandrowicz. Ilość miejsc ograniczona - bezpłatne wejściówki

Joanna Aleksandrowicz to wybitna wokalistka i aktorka, która swoim głosem i charyzmą potrafi poruszyć najgłębsze emocje. Jej koncerty są pełne pasji, energii i profesjonalizmu, co sprawia, że każde jej wystąpienie jest wyjątkowe. Występ w Schronie Kolejowym w Stępinie z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze i najbardziej wzruszające utwory z polskich filmów. Będzie to podróż przez różne epoki i style muzyczne, które na przestrzeni lat towarzyszyły największym polskim produkcjom filmowym. Nie zabraknie klasyków, które na stałe wpisały się w kanon polskiej muzyki filmowej.

Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców Frysztaka i okolic bezpłatne wejściówki, które można odebrać w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto pospieszyć się, aby zagwarantować sobie udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

Schron Kolejowy w Stępinie to miejsce z wyjątkową atmosferą, które idealnie komponuje się z charakterem koncertu. To tam, w otoczeniu historycznych murów, będzie można w pełni oddać się magii muzyki filmowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w koncercie "Od nocy do nocy" i doświadczania piękna polskiej muzyki filmowej w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz. Będzie to wieczór pełen wzruszeń, nostalgii i niezapomnianych muzycznych chwil.

Do zobaczenia 2 sierpnia o 20:30 w Schronie Kolejowym w Stępinie!
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad