Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"WESELE" w Winnicy Sztukówka - zapraszamy na imprezę z tańcami, degustacjami i wieloma atrakcjami!

Winnica Sztukówka serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie "WESELE", które odbędzie się w dniach 13-14 lipca 2024 roku. To niezwykła okazja, aby spędzić czas w otoczeniu wspaniałych ludzi, delektując się lokalnymi specjałami i uczestnicząc w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.

W sobotę, 13 lipca, wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do 23:00. Tego dnia odbędzie się IV Bieg Dookoła Winnicy, a wieczorem, o godzinie 20:00, rozpocznie się potańcówka z zespołem Kapela Ludowa Zastawnych, na którą wstęp jest wolny.


Niedziela, 14 lipca, przyniesie kolejne emocje, od godziny 14:00 do 18:00 odbędzie się III Turniej Piłkarski Futsalu Na Trawie, który będzie nie lada gratką dla miłośników sportu.

Podczas całego wydarzenia uczestnicy będą mogli delektować się winami z Winnicy Sztukówka, Winnicy Alabaster i Winnicy Melancholia, serwowanymi zarówno na kieliszki, jak i w butelkach. Dla smakoszy serów przygotowano kozie i krowie sery z Szeptuchowa, a dodatkowe pyszności zapewnią panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Nie zabraknie również degustacji wódek, którą poprowadzi Michał Sobieszuk z EatPolska, oraz rękodzielniczych cudów od lokalnych artystów. Przestrzeń wokół winnicy będzie idealna do piknikowania, a dla tych, którzy chcą zostać na noc, dostępne będą miejsca noclegowe w apartamentach winnicy lub bezpłatne miejsca na namiot lub kamper.

IV Bieg Dookoła Winnicy rozpocznie się 13 lipca o godzinie 15:00. Trasa biegu, o długości 5 km (dwa okrążenia po 2,5 km), będzie miała charakter terenowy z przewyższeniami. Start i biuro zawodów znajdować się będą w Gliniku Średnim 166, a odbiór pakietów startowych będzie możliwy w godzinach 14:00-14:45. Na uczestników czekają pamiątkowe medale, nagrody rzeczowe za trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji OPEN oraz nagrody dla najszybszych mieszkańców Gminy Frysztak.
14 lipca o godzinie 13:30 rozpocznie się III Turniej Piłkarski Futsalu Na Trawie. Drużyny, składające się z maksymalnie siedmiu zawodników, będą rywalizować na boisku o wymiarach 40 x 20 m. Zgłoszenia drużyn można przesyłać do 12 lipca 2024 r. pod adresem mailowym: basia@sztukowka.pl.

Organizatorzy zachęcają wszystkich uczestników do ubrania się na biało lub jasno, aby wszyscy wyglądali pięknie. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do spotkania się z przyjaciółmi i rodziną, cieszenia się wyśmienitym jedzeniem i winem oraz aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad