Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Poszukiwania osoby zaginionej w Lubli

W sobotę 6 lipca, kilka minut po godzinie 10:00, w miejscowości Lubla rozpoczęła się intensywna akcja poszukiwawcza starszego mężczyzny zaginionego w "bukowym lesie". W operacji biorą udział liczne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) z gminy Frysztak, Państwowej Straży Pożarnej (PSP) ze Strzyżowa oraz Policja.

Aktualizacja na godz. 14:15 - Z przykrością informujemy, że osoba poszukiwana została odnaleziona martwa. Służby ratunkowe zakończyły akcję poszukiwawczą, a na miejscu trwają czynności wyjaśniające prowadzone przez Policję.

Na miejsce zadysponowane zostały jednostki: GBA z JRG Strzyżów, SLRr z JRG Strzyżów wraz z P1 Quadem, OSP KSRG Lubla, OSP Twierdza, OSP Frysztak, OSP KSRG Glinik Dolny, Ochotnicza Straż Pożarna w Gogołowie a także Legion Gerarda oraz Policja.

Akcja rozpoczęła się od dokładnego przeszukania okolicznego terenu "bukowego lasu". Ze względu na trudny teren, do działań poszukiwawczych użyto quada, który umożliwia szybkie przemieszczanie się po lesie.

Strażacy z OSP i PSP działają wspólnie, korzystając z doświadczenia i sprzętu, aby jak najszybciej zlokalizować zaginionego mężczyznę. Policja koordynuje działania na miejscu oraz zbiera informacje od świadków i mieszkańców.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad