Nowe rady sołeckie i sołtysi.

Prawo stanowi, iż w terminie do sześciu miesięcy po wyborach samorządowych w sołectwach muszą odbyć się wybory sołtysów oraz rad sołeckich.
Wczoraj w większości miejscowości w naszej gminie odbyły się wybory do rad sołecki i sołtysów poszczególnych wsi.

Wykaz sołtysów i rad sołeckich z terenu Gminy Frysztak:
Chytrówka
Sołtys – Kowalczyk Iwona
Rada Sołecka:
1. Czech Edward
2. Mularz Edward
3. Zajchowski Tadeusz
4. Ziarnik Danuta
5. Ziobrowski Stanisław

Cieszyna
Sołtys – Gałuszka Jerzy
Rada Sołecka:
1. Babiarz Dorota
2. Bosek Renata
3. Jakubowicz Marcin
4. Kucha Mariola
5. Lewczak Bogusław
6. Szczypta Dariusz
7. Ziobro Halina

Frysztak
Sołtys – Czernicki Ryszard
Rada Sołecka:
1. Boroń Józef
2. Chmura Ryszard
3. Grela Marek
4. Sokołowski Andrzej
5. Stadnicki Wiesław
6. Strzępek Krystyna
7. Ziobrowski Wiesław

Glinik Dolny
Sołtys – Kwiatek Stanisław
Rada Sołecka:
1. Głód Dariusz
2. Jamróg Tadeusz
3. Januszek Jan
4. Kalisz Krzysztof
5. Urban Krzysztof
6. Zięba Tadeusz

Glinik Górny
Sołtys – Giera Edward
Rada Sołecka:
1. Chmura Andrzej
2. Giera Zbigniew
3. Motyka Stanisław
4. Muszyński Stanisław
5. Szydło Józef
6. Zięba Jan

Glinik Średni
Sołtys – Kowalski Janusz
Rada Sołecka:
1. Armata Wacław
2. Czekaj Kazimierz
3. Salamon Alfred
4. Salamon Wacław
5. Sokołowski Zdzisław
6. Wnęk Zdzisław

Gogołów
Sołtys – Kuternoga Mieczysław
Rada Sołecka:
1. Budnik Stanisław
2. Molczyk Jerzy
3. Niziołek Adam
4. Prokop Stanisław
5. Szynal Jan
6. Winiarski Jan
7. Zielińska Irena

Huta Gogołowska
Sołtys – Sokołowski Józef
Rada Sołecka:
1. Bykowski Tadeusz
2. Warchoł Sławomir
3. Warchoł Zbigniew
4. Winiarski Kazimierz
5. Winiarski Witold
6. Winiarski Zbigniew

Kobyle
Sołtys – Drygaś Kazimierz
Rada Sołecka:
1. Dominik Andrzej
2. Dyka Stanisław
3. Król Jadwiga
4. Lechowicz Marian
5. Wiśniowski Piotr
6. Wojtanowska Krystyna

Lubla
Sołtys – Sułkowski Stanisław
Rada Sołecka:
1. Cyran Andrzej
2. Dunaj Marcin
3. Klimek Leszek
4. Miśkowicz Stanisław
5. Musiał Feliks
6. Nabożny Stanisław
7. Orzechowski Jan
8 .Pawlik Marek
9. Pawlik Tadeusz

Pułanki
Sołtys – Błoniarz Eugeniusz
Rada Sołecka:
1. Kłosowicz Kazimierz
2. Król Zbigniew
3. Kulik Józef
4. Kwiatkowski Zdzisław
5. Malina Bogdan
6. Stadnicki Bogusław.

Stępina
Sołtys – Jantoń Halina
Rada Sołecka:
1. Jamróg Aleksandra
2. Jaworski Jacek
3. Matyas Marek
4. Nowak Piotr
5. Wójcik Danuta

Twierdza
Sołtys – Śliwa Jan
Rada Sołecka:
1. Giera Józef
2. Kruszyna Irena
3. Pawlik Wiesław
4. Stefanik Marta
5. Ziobrowski Jarosław

Widacz
Sołtys – Garncarski Jan
Rada Sołecka:
1. Budnik Mieczysław
2. Braczyk Agata
3. Frączek Grzegorz
4. Kalisz Tomasz
5. Stefanik Piotr

źródło: UG Frysztak 
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz