Kaczyński przed Komorowskim - słaba frekwencja w naszej Gminie

W pierwszej turze w naszej Gminie wygrał Jarosław Kaczyński, drugie miejsce uzyskał Bronisław Komorowski, na trzecim miejscu uplasował się Grzegorz Napieralski. Frekwencja wyborcza w naszej Gminie wyniosła 48.74 % i była najniższa w powiecie strzyżowskim.


Jarosław Kaczyński zdobył 2355 głosów co stanowi 59.13% wszystkich głosów w Gminie Frysztak. Drugie miejsce z wynikiem 834 głosy - 20,94% zdobył Bronisław Komorowski, na trzecim miejscu z 9,42% i 375 głosami, uplasował się Grzegorz Napieralski. Kolejne czwarte miejsce zdobył Waldemar Pawlak z 119 głosami. Piąty w wyścigu na fotel prezydenta był Janusz Korwin - Mikke z 118 głosami.

Informujemy wszystkich wyborców że druga tura Wyborów Prezydenckich w której zmierzą się Jarosław Kaczyński i Bronisław Komorowski odbędzie się 4 lipca, NIEDZIELA.

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz