Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

ZŁOTA SETKA GMIN 2010 - dobra pozycja Gminy Frysztak

Wczoraj w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala na której zostały wręczone nagrody dla zwycięzców tegorocznego rankingu. Ranking tworzony jest przez gazetę Nowiny oraz WSZ w Rzeszowie. Ranking złota setka gmin przygotowała nam Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie. Dr Krzysztof Kaszuba, rektor WSZ przedstawił metodologię, zgodnie z która opracowano „Złota Setkę…”. Podkreślił, że analiza danych, które były podstawą budowy rankingu, potwierdza duże dysproporcje wśród 159 podkarpackich gmin. - źródło Nowiny24.pl


Gmina Frysztak w rankingu gmin wiejskich zajęła 36 miejsce na 112 gmin, które zostały wzięte pod ocenę przez WSZ w Rzeszowie. W rankingu ogólnym gmin wiejskich, gmin miejskich i gmin wiejsko - miejskich nasza gmina zajęła 62 miejsce na 159 jednostek branych pod ocenę.


Z rankingu WSZ z Rzeszowa - ZŁOTA SETKA GMIN 2010 -  wynika że jesteśmy najlepszą gminą w powiecie strzyżowskim. Odpowiednio w rankingu ogólnym gminy z powiatu strzyżowskiego zajęły miejsca:
Frysztak - 62 miejsce
Czudec - 86 miejsce
Strzyżów - 104 miejsce
Wiśniowa - 113 miejsce

Pełen ranking Złota setka gmin 2010 mogą państwo znaleźć na stronie Nowiny24.pl - strefa biznesu w dzisiejszym wydaniu gazety codziennej Nowiny lub klikając w link - kliknij tu !!!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad