Pięć! pierwszych miejsc w Wojewódzkim Konkursie Origami dla gimnazjum we Frysztaku

30 maja został rozstrzygnięty VIII Wojewódzki Konkurs Origami. Dla gimnazjum we Frysztaku okazał się bardzo szczęśliwy. Pięć uczennic zajęło I miejsca: Ewelina Chmura z kl.IIID, Joanna Godek z kl.IIID, Klaudia Knap z kl.IIID, Gabriela Kanclerz z kl.IIIA i Kinga Mulka z kl.IIC. To nie były pierwsze doświadczenia tych uczennic ze sztuką origami. Niektóre z nich już w poprzednich latach miały duże osiągnięcia w tej dziedzinie, ale pasję wciąż rozwijały w konkursach szkolnych pod okiem nauczycielki pani Marzeny Biedroń. W tym roku oprócz tego dużego sukcesu, Gimnazjum Publiczne nr 1 we Frysztaku może  pochwalić się I miejscem Gabrysi Kanclerz w Ogólnopolskim Festiwalu Origami w Gliwicach, a także II miejscem Eweliny Chmury w Ogólnopolskim Festiwalu Origami w Żarowie.
Uroczyste wręczenie nagród z VIII Wojewódzkiego Konkursu odbyło się 30-tego czerwca w Rymanowie Zdroju. Podczas Festiwalu  prezentowano wszystkie prace biorące udział w konkursie, a było ich ponad 1000. Organizatorzy przygotowali również inne atrakcje, związane z kulturą dalekowschodnią. Dziewczyny osobiście odebrały dyplomy i nagrody z rąk Wicekuratora Oświaty.


Galeria zdjęć znajduje się pod linkiem: http://www.zss-rymanow.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=93&strona=1

Patronat imprezy: Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
Patronat medialny: Origami Art.: www.origami.art.pl
Polskie Towarzystwo Origami
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz