Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„Piosenka jest dobra na wszystko”

We wtorek i środę (27-28.05) na placu Zespołu Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej, odbyła się już trzecia edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko”. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy we Frysztaku reprezentowało 4 uczestników : Natalia Zielińska, Beata Zielińska, Klaudia Nowak i Weronika Dębiec.

W programie pierwszego dnia odbyły się m.in. przesłuchania konkursowe uczestników festiwalu, na placu przy ZSS w Kolbuszowej Dolnej. Dzień zakończyła dyskoteka w kolbuszowskim klubie „Bogacz”. W środę o godzinie 17.00 odbył się uroczysty koncert galowy. Frysztaccy artyści zdobyli uznanie w oczach profesjonalnego jury. Zespół „Opus” w składzie: Natalia Zielińska, Beata Zielińska, Klaudia Nowak i Weronika Dębiec wyśpiewał I miejsce za piosenką „Do słońca leć”, Natalia Zielińska zdobyła II miejsce w kategorii młodszej za „Piosenkę o muzyce”, Beata Zielińska została wyróżniona w kategorii młodzieży starszej wykonując utwór „Pogoda ducha”.

Tego dnia było można również wziąć udział w loterii fantowej, były zabawy z wodzirejem, a także pyszny bigos. O godzinie 20.30 zagrał zespół USC. Młodych artystów do występu przygotowali: Marta Kawa, Andżelina Wolan – Nieroda, Tomasz Guz, Zbigniew Mikuszewski. Artystom i nauczycielom serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów.

Z.M.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad