Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

GIMNAZJALIŚCI WALCZYLI O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK

„Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Gimnazjalnych” ma już wieloletnią tradycję i mimo mijającego czasu ciągle aktualny cel. Każdego roku uczniowie frysztackich gimnazjów prowadzeni przez nauczycieli wychowania fizycznego spotykają się aby walczyć o  Puchar Wójta Gminy Frysztak. Ideą turnieju jest rozwijanie umiejętności młodych piłkarzy, wdrażanie do aktywnego stylu życia oraz integracja uczniów szkół z terenu naszej gminy. 
W dniu 29.01.2016 r. na sali S.P. Nr 1  we Frysztaku odbyła się kolejna edycja wymienionego turnieju, która jak zwykle budziła wiele emocji wśród uczniów i po raz kolejny pokazała, że gmina Frysztak ma utalentowaną młodzież. Podczas turnieju tradycyjnie można było zobaczyć wiele wspaniałych akcji zapieczętowanych pięknymi bramkami. Udany turniej był możliwy dzięki postawie uczniów, pracy nauczycieli i współpracy Ośrodka Sportu z placówkami oświatowymi. 
Oficjalne wyniki: 
miejsce I: Gimnazjum Publiczne Nr 1 we Frysztaku,
miejsce II: Gimnazjum przy Zespole Szkół w Gogołowie,
miejsce III: Gimnazjum przy Zespole Szkół w Lubli,
miejsce IV: Gimnazjum przy Ośrodku Szkolno - Wychowawczym we Frysztaku.
Najlepszy zawodnik - Dawid Król (Frysztak)
Najlepszy bramkarz - Mateusz Budnik (Gogołów)
Gratulujemy uczniom doskonałych umiejętności i dziękujemy za sportową postawę. Podziękowania kierujemy do dyrektorów szkół i nauczycieli za współpracę i pomoc w organizacji turnieju.
Patron medialny: www.frysztak24.pl 

Opracowanie
Marek ArmataPrześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad