3-osoby zatrzymane za narkotyki!

Policjanci z Frysztaka zatrzymali trzy osoby, w których pojeździe, znaleźli narkotyki. Funkcjonariusze ujawnili woreczek foliowy wypełniony marihuaną oraz zgniatarki do suszu konopi indyjskich. Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy.

W czwartek wieczorem, uwagę policjantów z Posterunku Policji we Frysztaku patrolujących teren Gogołowa, zwrócił pojazd zaparkowany w okolicy stoku narciarskiego. Znajdujące się w pojeździe osoby, na widok policjantów, zaczęły się podejrzanie i nerwowo zachowywać. Takie zachowanie wzbudziło u funkcjonariuszy podejrzenie, że osoby mogą posiadać przy sobie przedmioty zabronione. W pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku 24 i 27 lat oraz 30-letnia kobieta.

Po wylegitymowaniu, w trakcie przeszukania odzieży 24-latka i 30-letniej kobiety, policjanci znaleźli zgniatarki do suszu konopi indyjskich. Ponadto w pojeździe funkcjonariusze znaleźli opakowanie po papierosach, w środku którego znajdował się woreczek foliowy z zawartością roślinnego suszu. Po użyciu testera funkcjonariusze potwierdzili, że jest to marihuana.

Wszyscy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie.

Źródło: KPP Strzyżów