5 sezon GALB zakończony

W zeszłym tygodniu zakończył się 5 sezon Gminnej Amatorskiej Ligi Badmintona we Frysztaku. W 5 sezonie w lidze grało 13 zawodników. 10 mężczyzn oraz 3 kobiety (2 z nich wycofały się w czasie rozgrywek).

Zawodnicy grali systemem każdy z każdym. Na koniec sezonu okazało się że po raz kolejny najlepszym badmintonistą w Gminie Frysztak okazał się Maciej Płoucha, drugi miejsce zajął Maciej Królak a ostatnie miejsce "na pudle" zdobył Krzysztof Salamon.

Jedyną Panią która zakończyła ligę zmagając się z frysztackimi badmintonistami był Pani Anna Lenart.

Gratulujemy wszystkim graczom, tym którzy pierwszy raz spróbowali najszybszej gry rakietowej oraz tym którzy już po raz kolejny występowali w Gminnej Amatorskiej Lidze Badmintona.

Szczegóły rozgrywek mogą Państwo znaleźć na stronie galb.frysztak.pl
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

2 - ilość komentarzy :

  1. Gratulacje dla wszystkich zawodników. Ligia funkcjonuje dzięki frysztackim pasjonatom tej dyscypliny sportu. Naprawdę szacunek dla Was!

    Marek Armata

    OdpowiedzUsuń
  2. "najlepszym badmintonistom"? Really? Wstyd!

    OdpowiedzUsuń