Nagrody dla zdolnych uczniów.

Czternaścioro uczniów ze wszystkich typów szkół z terenu powiatu strzyżowskiego odebrało w środę, 14 czerwca 2017 r. nagrody dla najzdolniejszej młodzieży powiatu strzyżowskiego. Nagrody dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych ufundowane zostały przez poszczególne samorządy gminne, a dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przez samorząd powiatowy. Wręczenie nagród odbyło się w Centrum Kształcenia Praktycznego w Czudcu.

Podczas XXXV sesji Rady Powiatu Strzyżowskiego wręczone zostały nagrody najzdolniejszym uczniom z terenu powiatu strzyżowskiego w trzech kategoriach: szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej. W pierwszych dwóch kategoriach laureaci wyłonieni zostali przez samorządy gmin z naszego powiatu - w sumie po 2 osoby z każdej gminy. Uczniów do nagrody w trzeciej kategorii spośród trzech szkół ponadgimnazjalnych w Czudcu i Strzyżowie oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej działającej w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym we Frysztaku wyłonił samorząd powiatowy w Strzyżowie. W sumie przyznano 14 nagród.

ze szkół prowadzonych przez Gminę Frysztak:
1. Oliwia Wątor - uczennica kl. IV Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku,
2. Jakub Godek - uczeń kl. III Gimnazjum Publicznego Nr 1 we Frysztaku.


ze szkół prowadzonych przez Powiat Strzyżowski:
1. Agata Froń - uczennica kl. II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie,
2. Franciszek Moskal - uczeń kl. III Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Technicznych w Strzyżowie,
3. Przemysław Cop - absolwent Technikum Budowlanego w Zespole Szkół w Czudcu,
4. Mateusz Papuga - uczeń kl. II Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym we Frysztaku.

Cały artykuł mogą Państwo przeczytać na stronie strzyzowski.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu! Na rozdaniu nagród dla najzdolniejszej młodzieży była również telewizja itvpołudnie - link do reportażu - kliknij tu!

INFO i FOTO: Strzyzowski.pl

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz