Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Dwóch kandydatów na wójta.

Dwóch kandydatów powalczy o "fotel" wójta gminy Frysztak w nadchodzących wyborach samorządowych które odbędą się 21 października 2018. Wójta poznamy już w pierwszej turze.

W tegorocznych wyborach samorządowych będziemy wybierać pomiędzy Panem Stanisławem KWIATKIEM (Przewodniczący Rady Gminy Frysztak), który został zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość a obecny Wójtem Gminy Frysztak Panem Janem ZIARNIKIEM, który został zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Nasze Sprawy".

Poniżej linki do artykułów z kandydatami:


Prześlij komentarz

17 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Kwiatek chce być panem i władcą Frysztaka startuje na dwa stanowiska by się choć na jedno załapał to i tak będzie dobrze

  OdpowiedzUsuń
 2. Ziarnik chce być panem i władcą Frysztaka startując po raz szósty na urząd wójta gminy Frysztak. Alternatywą dla Gminy jest pan Kwiatek, mający duże poparcie społeczeństwa i jak nie jako wójt to jako radny chce pracować dla dobra mieszkańców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo bo widocznie się do tego nadaje to startuje po raz 6 napisz mi co Kwiatek zrobił do gminy i dla społeczeństwa oprócz powiększeniu zadłużenia, zdjęć i przypisywaniu czyich zasług to NIC nie pisz bzdur chodzi o stanowisko by kiedy emeryturka była większa nie dobro mieszkańców

   Usuń
 3. Ziarnik Musi startować bo "układy" do tego zmuszają:) Sam już nie decyduje. Kwiatek odpowiedzialny za zadłużenie? Proszę się zapoznać gdzie trzeba ile pieniędzy Gmina straciła i nie wykorzystała przez obecnego wójta. A co do emeryturki to myślę, że obecny wójt już liczy ile będzie miał pozostając na "stołku" po raz szósty.
  Czas na Zmianę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Unikownie ty masz jakąś chyba schizofrenię w naszej maluteńkiej gminie nikt nikogo nie zmusza chyba że masz na myśli układy transakcji wiązanych pana K :-)
   Ale popieram czas na zmianę chyba wszyscy już mają pana K i dość tego skłócania i tworzenia jakiś dziwnych rzeczy które nie istnieją.
   Obstawiam wynik wyborów
   70 % Jan Z.
   30 % Stanisław K.
   Przynajmniej tak wynika z rozmów mieszkańców.

   Usuń
  2. Domyślam się że kwiatek chciałby być jedynym kandydatem bo wtedy miałby szansę.

   Usuń
 4. Alternatywa ważna rzecz. Ale jak wymieniać to na kogoś lepszego a nie po to żeby zmienić. Uczyli mnie w szkole że zawsze się zmienia na lepsze a nie na gorsze. Porównałem sobie kandydatów.
  JZ 50 lat, młodszy o 10 lat
  SK 60 lat, starszy o 10 lat
  JZ wykształcenie wyższe
  SK wykształcenie średnie
  JZ 20 lat w gminie
  SK 28 lat w gminie
  JZ zrobił bardzo dużo inwestycji
  SK zrobił bardzo dużo zdjęć z inwestycjami
  JZ reprezentowanie dużo pozytywnych wypowiedzi o gminie i mieszkańcach
  SK reprezentowanie dużo negatywnych wypowiedzi o gminie i mieszkańcach
  JZ doświadczenie w zarządzaniu
  SK brak doświadczenia w zarządzaniu
  JZ pozyskuje środki pisząc wnioski
  SK uważa że pieniądze płyną z transakcji wiązanych

  Przecież po wyborach nie da się zwalać na kogoś innego. Ktoś kto zostanie wójtem musi umieć pracować, wypowiedzieć się, napisać coś bez błędów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim skromnym zdaniem aby być dobrym wójtem, trzeba posiadać kilka cech, takich jak np., charyzma, operatywność, uczciwość, gospodarność i przede wszystkim zaufanie społeczne (to ostatnie zdobywa się własną postawą) Pan Ziarnik jak każdy człowiek, ma wady i zalety, ale przez ostatnie kadencje, kiedy to piastował stanowisko Wójta, pokazał, że jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Natomiast o kontrkandydacie wiemy tylko tyle, że buduje swoją pozycję poprzez rozprzestrzenianie fałszywych plotek, skłócanie mieszkańców, przypisywanie sobie zasług innych, no i wieczne żale w stronę obecnego Wójta. Startowanie pod szyldem PIS-u i sianie dezinformacji daje spore szanse na sukces. Liczę jednak, że tak się nie stanie. Może i czas na zmiany w Gminie, ale jeśli coś zmieniać to tylko na lepsze. Życzę wszystkim mieszkańcom Gminy Frysztak, rozsądku i chwili refleksji, przed nadchodzącymi wyborami.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam fajnie ze kazdy moze sie wypowiedziec mam nadzieje ze posty nie zostana usuniete .

  Szkoda ze Pan Ziarnik nie mieszka w gminie Frysztak i nie widzi ile jest do zrobienie, nie chodzi chodnikami które są zarosnięte jak łąka ,ze w Frysztaku nie ma toalety publicznej tylko brzydko pachnący TOITOI ,ze palc św Floriana stoi pusty jak dawniej był postój taxi to teraz jest na drodze i tworzą się korki niby takie blachostki ale ludzie by to docenili bardziej .No ale Wójta mamy nie z Frysztaka i nic nie widzi. Ważne zeby wygrał człowiek który mieszka i dziala na miejscu a nie gdzies pod rzeszowem . Moze Pan Ziarnik powinien własnie tam kandydowac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam ,Proszę odpowiedzieć zatem kto i w jaki sposób przyczynił się do podwyższenia kwoty za odpady!!!

   Usuń
  2. "Błachostki", chyba raczej problemy wzięte z sufitu. Chodniki są zarośnięte, bo mało kto nimi się przemieszcza, bo w każdym z domostw jest co najmniej jeden samochód i tu dochodzimy do kolejnego "problemu". Postój Taxi powoduje korki? To nadmiar pojazdów w centrum Frysztaka powoduje zatory, a nie 3 taksówki, które notabene są zaparkowane w najszerszym miejscu jezdni, gdzie bez problemu realizowany jest ruch w obie strony. Wyjeżdżające i wjeżdżające pojazdy na miejsca parkingowe po drugiej stronie, a także nieprawidłowo zaparkowane pojazdy stanowią problem. I jeszcze toaleta publiczna, bo skonam. Aby boś takiego istniało, musi być A)miejsce, B)chętni, którzy będą chcieli uiścić opłatę za skorzystanie. Niech mi Pan wskaże chodź jedną gminę podobnej wielkości jak Frysztak, która posiada taki "luksus" jak toaleta publiczna, która funkcjonowałaby w sposób właściwy. W pewnych sytuacjach trzeźwe spojrzenie, obiektywnym okiem z zewnątrz lepiej diagnozuje problemy. Dlatego próba przemycenia myśli "nie ważne kto, byle był miejscowy" nie trafia do mnie i raczej nie jest to argument, który trafi do większości mieszkańców Gminy. Zwłaszcza, że to nie byłaby pierwsza kadencja jak to Pan określił "człowieka z pod Rzeszowa".

   Usuń
 7. Proszę o litość. "chodniki są zarośnięte bo mało kto nimi się przemieszcza.." To w ogóle niech zarosną i wtedy na pewno nikt ich nawet nie zauważy. Chodniki mają być zadbane, bo wtedy ludzie chętniej i bezpieczniej spacerują. Gospodarz gminy ma dbać o czystość i tyle.
  Padło pytanie kto zawinił odnośnie śmieci. Oczywiście że wójt, ponieważ podpisał niekorzystne warunki umowy. Proszę go o szczegóły zapytać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twój ten czas spędzony na pisaniu durnych komentarzy poświęcił byś na wycinaniu trawy po chodnikach.Kwiatek pewnie jak by został wójtem to zakaże mieszkańcom jazdy samochodami niech chodzą pieszo i depczą trawe na chodnikach.Następne to za wzrost cen za śmieci odpowiedzialny jest Kwiatek i jego koledzy za unieważnienie pierwszego przetargu jest to na filmie z rady sesji myślę że mieszkańcy podziękują za podwyżkę ceny śmieci przy wyborach

   Usuń
 8. Jak gminie kostaka nie potrzebna to ja chetnie wezme.
  Skoro Pan Ziarnik juz tyle lat jest Wójtem powinien takie sprawny zalatwiac kiwnieciem palca ale jak sie nie mieszka w Gminie to sie nie widzi

  OdpowiedzUsuń
 9. Chyba lepszy wójt który ma dostęp do świata niż ten który zna się na instalacjach gazowych. Wojt ma reprezentować gminę w tym nauczycieli ludzi wykształconych. A od GAZU co, słyszeliście jak się wypowiada, ta to mi wstyd.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak czy inaczej warto przemyśleć kto będzie nas reprezentował przez kolejne lata. Panowie K też nie są rodowitymi mieszkańcami.

  OdpowiedzUsuń
 11. Widze ze Wojt przed wyborami przejol sie wpisami i dzis patrze a chodnik w pułankach jest czyszczony ciekawe jak w innych miejscowosciach brawo szkoda ze wybory nie sa co dzien! Cos by sie dzialo nie tylko od swieta

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad