Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Frysztacka Amatorska Liga Piłkarska Gra.

Za nami 10. kolejek FALP, do końca 2. sezonu zostało 5 kolejek. W sobotę zwycięstwa odniosły drużyny JMG i Dream Teamu. Pierwsze punkty w FALPie zdobył Forfan. Apteka i FKS pewnie punktują. ważne zwycięstwo Galaktycznych. Rośli lepsi od Skarbka.

W pierwszym sobotnim spotkaniu na przeciw siebie stanęły drużyny JMG i Gangu. Fawory JMG nie zawiódł i pewnie wygrał to spotkanie 14:5 od początku kontrolując spotkanie. Drugie spotkanie to potyczka zespołów, które w 2. sezonie jeszcze nie poczuły smaku zwycięstwa. W spotkaniu GOSiRu i Forana padł wynik 3:6 i to zawodnicy Forfana mogli cieszyć się po tej kolejce z pierwszej wygranej.


Ostatnie spotkanie sobotniego wieczoru to mecz pomiędzy Blue - Screen Team a Dream Team Strzyżów. W tym spotkaniu bardzo szybko zarysowała się przewaga zespołu ze Strzyżowa, który pewnie - wysoko - wygrał spotkanie 12:4
Niedzielne spotkanie w ramach 10. kolejki rozpoczął mecz Apteka Różana - FMT Morgan. Jak przystało na wicelidera i faworyta tego spotkania, mecz odbywał się pod ich dyktando kończąc się wynikiem 25:2 dla Apteki. Kolejne spotkanie to mecz pomiędzy Skarbkiem Gogołów a Rosłymi Obrońcami. Skarbek pomimo dopingu mieszkańców Gogołowa musiał uznać wyższość Rosłych Obrońców przegrywają spotkanie 2:6.

W 3 spotkaniu niedzielnego wieczoru spotkali się sąsiedzi z tabeli. Galaktyczni wymiatacze 7. miejsce w tabeli i FC Ponalewce 8. miejsce w tabeli. Jak to się w żargonie piłkarskim mówią - "to był mecz o 6 punktów". Swoją szanse do powieszenia przewagi wykorzystali Galaktyczni, którzy wygrali to spotkanie 12:7.

W ostatnim spotkaniu 10 kolejki. faworyt FKS pewnie pokonał drużynę Acordi 18:3. Mecz pomiędzy Modrzew Team a Profesorzy Futbolu ostał przełożony na inny termin. Drużyny ustalą z organizatorem FALPu dogodny termin spotkania.

Więcej informacji, tabele, wyniki, terminarz, listę najlepszych strzelców znajdą Państwo na oficjalnej stronie FALP - liga.frysztak.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad