Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Utrudnienia po intensywnych opadach deszczu

W niedzielę popołudniu nad gmina przeszła burza z intensywnymi opadami deszczu, które w kilku miejscach spowodowały lokalne podtopienia. Strażacy z gminnych jednostek OSP pracują w miejscach gdzie woda zalała budynki.

Aktualizacja 20:20
Kolejny film przesłany do portalu. Tym razem sytuacja po intensywnych opadach deszczu w Gliniku Dolnym - okolice bloków. Film przesłał do nas Kacper - dziękujemy.

Aktualizacja 18:40
Filmik z sytuacji przy młynie w Twierdzy.
 

Aktualizacja 18:20
Trudna sytuacja w Twierdzy. Zalewany jest zakład samochodowy oraz Młyn w Twierdzy. Na miejscu pracują strażacy. Foto: Paulina


Aktualizacja 18:11
Twierdza okolice młyna utrudnienia na drodze wojewódzkiej 988. Droga w stronę Strzyżowa od ronda korkuje się. Foto i info: Bogusław

Aktualizacja 17:45
Dwa zastępy OSP Frysztak udały się na ulicę rzeszowską do zabezpieczenia jednego ze sklepów, który zalewany jest przez wodę.

Aktualizacja 17:30
Zalana piwnica w domu mieszkalnym w Gliniku Dolnym. Na miejsce zadysponowano OSP Glinik Dolny 

Aktualizacja 16:55
foto: Bogusław

Utrudnienia na drodze w Gliniku Dolnym - kierunek winnica Sztukówka. Droga 988 w Lubli już przejezdna.

W miejscowości Twierdza woda "podchodzi" pod jeden ze sklepów. Na miejscu strażacy z OSP Glinik Dolny i Twierdza, którzy zabezpieczają budynek workami z piaskiem.

W Lubli zalana droga 988 skrzyżowanie z drogą w kierunku Kołaczyc - Policjanci organizują objazdy. W Lubli zalany garaż w jednym z domów - na miejsce zdarzenia zostali zadysponowani strażacy z OSP Lubla. Wcześniej strażacy z OSP Lubla pracowali przy usuwaniu powalonego drzewa na drogę.

Masz zdjęcia, lub informacje o nieprzejezdnych drogach lub utrudnieniach pisz do nas na mail - Frysztak24pl@gmail.com

Niestety prognozy dla naszego terenu nie są optymistyczne - nadal obowiązuje 3 stopień zagrożenia dotyczący burz i intensywnych opadów deszczu. Ostrzeżenie jest ważne do 19 lipca poniedziałek do godziny 8:00.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad