Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Na ludowo - II festiwal im. Stefana Kłosowicza

Ludowa muzyka, tańce i śpiewy będzie można podziwiać 29 maja w winnicy Sztukówka. Po raz drugi na terenie winnicy w Gliniku Średnim odbędzie się festiwal im. Stefana Kłosowicza.

Kolejny raz spotkamy się w winnicy "Sztukówka" by podziwiać piękne tańce w wykonaniu małych i dużych, posłuchamy ludowej muzyki i śpiewu w wykonaniu zespołów i kapel Ludowych. Wieczorem będzie można potańczyć samemu do muzyki w wykonaniu kapeli "Kmiecie" z Budziwoja.

Organizatorem II festiwalu im. Stefana Kłosowicza jest Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku. Współorganizatorami tegorocznego festiwalu są Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej oraz winnica "Sztukówka"

Zapytaliśmy Panią Agatę Skibę - Dyrektor GOK Frysztak o to co będzie się działo podczas II festiwalu im. Stanisława Kłosowicza. 

Kochani! Zapraszamy na Sztukówkę 29 maja. Będzie bardzo ludowo. Na scenie zaprezentuje się ponad 200stu artystów. Najstarszy ma ponad 60 wiosen, najmłodszy skończone 4. Będzie grane, śpiewane i tańczone. Każdy, kto będzie miał na sobie ludowy element otrzyma słodką niespodziankę. W tle niezwykła historia Stefana Kłosowicza. Przybywajcie.

Na scenie II festiwalu im. Stefana Kłosowicza wystąpią: ZPiT "Małe Pogórze", ZPiT "Wisznia", ZPiT "Mały Łańcut", ZPiT "Mały Frysztak", ZPiT " Kłosowianie", "Wisienka", Kapela "Graboszczanie", Kapela "Gogołowianie", ZL "Twierdzanie", Wokaliści studia piosenki "Gokart"

Portal Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak - Frysztak24.pl ma zaszczyt po raz drugi patronować medialnie festiwalowi im Stefana Kłosowicza

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad