Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

W Lubli powstanie nowy maszt telefonii komórkowej

W Lubli powstanie nowy maszt telefonii komórkowej. Na działce 1344 zostanie postawiona 52-metrowa stalowa wieża kratowa, na której operator zainstaluje anteny sektorowe do obsługi urządzeń korzystających z technologii GSM.

Wójt Gminy Frysztak zawiadamia o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji pn.: Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej KRZ-FRYSZTAK_LUBLA/20527 wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną: stalowa wieża kratowa o wysokości ok. 52 m n.p.t., anteny sektorowe, antena radioliniowa, urządzenia zasilająco-sterujące na platformie sprzętowej u podnóża wieży na działce nr ew. 1344, obr. ew. Lubla. - info BIP.Frysztak.plPowyższa mapa przedstawia lokalizacje masztu na działce 1344 w miejscowości Lubla. Mapa została udostępniona przez Urząd Gminy Frysztak. Dziękujemy za szybką odpowiedź i wysłanie mapy.

Informację o obwieszczeniu otrzymaliśmy od mieszkańca naszej gminy. Jeśli wiecie coś, o czym nie wiemy i chcecie o tym poinformować mieszkańców gminy Frysztak. Piszcie frysztak24pl@gmail.com lub wysyłajcie wiadomość na naszego Messengera. 

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o tej inwestycji proszę kontaktować się z Urzędem Gminy Frysztak.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad