REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Pasja pokonana

W emocjonującym meczu 22. kolejki drużyna piłkarska Strzelca Frysztak odniosła zwycięstwo na wyjeździe, pokonując Pasję Krosno rezultatem 3:1. Spotkanie odbyło się na boisku przy ZSEiO w Turaszówce i dostarczyło kibicom wiele ekscytujących momentów.

Pierwszą bramkę dla Strzelca Frysztak zdobył Paweł Wiśniowski w 13. minucie, otwierając tym samym wynik spotkania. Niewiele później, w 27. minucie, Wiktor Hendzel podwyższył prowadzenie dla swojego zespołu, ustalając wynik na 2:0 na korzyść Strzelca.

Przed przerwą, w 43. minucie, Tomasz Pękosz wykorzystał rzut karny i skutecznie wprowadził piłkę do siatki, zapewniając drużynie Strzelca trzeciego gola w meczu.

W drugiej połowie Pasja Krosno zdołała odpowiedzieć jednym trafieniem, zdobytym w 75. minucie z rzutu karnego. Niestety, bramka ta nie odmieniła losów meczu, a Strzelec Frysztak utrzymał swoje prowadzenie.

W trakcie meczu arbiter ukarał zawodników kartkami. Łukasz Król otrzymał czerwoną kartkę, natomiast żółte kartki zostały pokazane Sebastianowi Kobakowi oraz Maciejowi Fortunie z drużyny Strzelca Frysztak.

Po emocjonujących 90 minutach piłkarze Strzelca Frysztak mogli cieszyć się z zasłużonego zwycięstwa nad Pasją Krosno. Ten wynik na pewno wzmocni ich morale i motywację do dalszych sukcesów w kolejnych spotkaniach. Przybliża zespól z Frysztaka do upragnionego awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.