Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

LUBLA: Tir na barierach energochłonnych

W piątek, 1 grudnia, około godziny 21:00 doszło do incydentu w Lubli na drodze wojewódzkiej. Tir wypadł z trasy i zatrzymał się na barierkach energochłonnych. Na miejscu interweniowali strażacy i policja.

Na miejsce zdarzenia natychmiastowo skierowano strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubli, Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie oraz funkcjonariuszy Policji. Po dotarciu na miejsce strażacy podjęli pilne działania mające na celu zabezpieczenie terenu. Tymczasowo tira przytwierdzono do barierki po drugiej stronie jezdni, przy użyciu pasów, co było niezbędne do zminimalizowania ryzyka dodatkowych szkód oraz utrzymania bezpieczeństwa na miejscu zdarzenia.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na objazdowych trasach, ponieważ warunki drogowe mogą być trudne ze względu na obfite opady śniegu. Kierowcy powinni również monitorować komunikaty drogowe oraz dostępne informacje na bieżąco, aby dostosować swoje podróże do aktualnej sytuacji na drodze.

Strażacy kilkanaście minut przed godziną 23:00 zakończyli działania na drodze wojewódzkiej 988 w Lubli i powrócili do swoich jednostek.

Informacje oraz zdjęcie dostaliśmy od internauty Łukasza za co serdecznie dziękujemy.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad