Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

29 kwietnia - weź udział w akcji krwiodawstwa!

W dniu 29 kwietnia 2024 roku, w godzinach od 9:00 do 13:00, zabytkowa szkoła w Twierdzy przy rondzie stanie się miejscem szczególnym. W ostatni poniedziałek kwietnia odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa w naszej gminie.

Pamiętaj, że krew nie jest dostępna w sklepie, ani nie można jej wyprodukować na specjalne zamówienie. Jest ona dostarczana tylko przez dobrowolnych dawców. Bądź bohaterem i weź udział w akcji krwiodawstwa! Razem możemy zrobić różnicę i uratować czyjeś życie.

Każdy, kto przyjdzie oddać krew, nie tylko wniesie bezcenny wkład w ratowanie życia potrzebujących, ale także zostanie obdarowany upominkiem oraz otrzyma dodatkowo 2 dni wolnego. To doskonała okazja, by nie tylko pomóc innym, ale także wydłużyć sobie majówkę i spędzić czas z rodziną lub odpocząć w zasłużonym relaksie.

Organizatorzy w czasie zbiórki krwiodawstwa udostępnią zjeżdżalnia do zabawy dla dzieciaków, co sprawi, że wizyta na miejscu będzie przyjemnym doświadczeniem dla całej rodziny.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Twierdzy i okolicznych miejscowości do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji. Niech nasza solidarność i dobroć sprawią, że wspólnie uratujemy czyjeś życie.

Akcję wspierają Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi w Gogołowie, Gmina Frysztak, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie oraz OSP Twierdza.

Nie wahaj się - przyjdź, oddaj krew i stań się bohaterem!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad