Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Zaproszenie na wernisaż malarstwa Marka Hadry

Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku wraz z Wydawnictwem AGAZAH serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie kulturalne – wernisaż wystawy malarstwa Marka Hadry, który odbędzie się 6 lipca 2024 roku o godzinie 17:00.

Wernisaż odbędzie się w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej we Frysztaku przy ulicy Ks. Wojciecha Blajera 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 w sobotnie popołudnie, co stanowi doskonałą okazję do spędzenia weekendu w towarzystwie sztuki i kultury.

W trakcie wernisażu zaprezentowane zostaną akwarele autorstwa Marka Hadry, które przedstawiają malownicze krajobrazy Frysztaka i jego okolic. Wydarzenie będzie również okazją do promocji kalendarza na 2025 rok, zatytułowanego "Frysztak i Okolice", zawierającego reprodukcje prac artysty.

Wernisaż uświetnią występy muzyczne Adrianny Nycz, która zapewni oprawę muzyczną wydarzenia. Dodatkowo, recytacje przygotują Marek Burdzy i Agata Zahuta, co z pewnością doda artystycznego wymiaru całemu wydarzeniu.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Frysztak. Partnerami wydarzenia są Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku, Wydawnictwo AGAZAH, Grupa Poetycka Krosno, Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki oraz mieszkańców Frysztaka i okolic do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Będzie to doskonała okazja, aby podziwiać lokalne piękno uchwycone w akwarelach Marka Hadry oraz wspólnie cieszyć się kulturalnym wieczorem.

Nie przegapcie tej unikalnej okazji – 6 lipca 2024 roku, godzina 17:00, Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku. Do zobaczenia!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad