REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Turniej w koszykówkę o mistrzostwo Gminy Frysztak

Dziś (19.09.09) na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku został rozegrany turniej dwójek w piłce koszykowej o mistrzostwo Gminy Frysztak. Na starcie zawodów o godzinie 15.00 zgłosiło się sześć zespołów, pięć zespołów składało się wyłącznie z mężczyzn, jedna para była mieszana.

Tegoroczne zawody były rozgrywane systemem każdy z każdym, do 20 punktów, w przypadku niezdobycia przez jedną z drużyn wystarczającej liczby punktów zespoły grały przez 10 minut.

Po rozegraniu wszystkich meczy, zwycięzcami tegorocznych zawodów o mistrzostwo Gminy Frysztak został duet Godek, Rzucidło. Drugie miejsce zajęła para Kowalczyk, Podliński, natomiast na trzecim miejscu uplasowało się małżeństwo Państwa Szombarów.

Całe zawody rozgrywane były w miłej atmosferze, i obok rywalizacji widać było u uczestników chęć dobrej zabawy, oczywiście redakcja Frysztak24.pl składa wszystkim uczestnikom gratulacje a w imieniu Dyrektora GOSiRu zaprasza na zawody już za rok.

Data doania posta: 19 września 2009