Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1

I Gminny halowy turniej piłki nożnej drużyn OSP rozstrzygnięty

W dniu 10 marca 2012 r. odbył się I Gminny halowy turniej piłki nożnej strażaków OSP, w którym wystartowało 11 drużyn OSP: Cieszyna, Frysztak, Glinik Dolny, Glinik Średni, Gogołów, Kobyle, Lubla, Pułanki, Stępina, Twierdza i Widacz. Najpierw rozegrano mecze w 4 grupach, z których pierwsze dwie drużyny awansowały do kolejnej, pucharowej fazy rozgrywek (ćwierćfinału). W każdej kolejnej fazie rozgrywek emocje rosły i walka stawała się coraz bardzie emocjonująca. W meczu o III miejsce spotkały się drużyny z OSP Pułanki i OSP Gogołów, gdzie ta pierwsza odniosła zwycięstwo 4:2, natomiast w finale bardzo emocjonujące i trzymające w napięciu do samego końca widowisko stworzyły drużyny z OSP Cieszyna i OSP Frysztak. W końcówce meczu, gdy jego stan wynosił 1:1 wszyscy czekali już na dogrywkę i ewentualne rzuty karne, które byłyby uwieńczeniem dobrego finału, druh Gabriel Grela z OSP Frysztak mocnym strzałem z kilkunastu metrów dał zwycięstwo swojej drużynie. Gratulujemy zwycięzcom tj. strażakom z Frysztaka, Cieszyny i Pułanek, jak również pozostałym drużynom, gdyż najważniejszy jest udział i dobra zabawa. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju jak również kibicom, których nie zabrakło. Dziękujmy również Sędziom Panu Rafałowi Kępie i Piotrowi Cymermanowi za fachowe i rzetelne przeprowadzenie rozgrywek. Wyniki poszczególnych meczów udostępniamy poniżej wraz ze zdjęciami z turnieju.
Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP we Frysztaku
TEKST: T. Gancarski, FOTO: J. Ziarnik

Prześlij komentarz

8 Komentarze
* Proszę nie spamować tutaj. Wszystkie komentarze są sprawdzane przez administratora.
 1. Wszystko Wszystkim Ale Cieszyne Widziałem na 1 Miejscu .. Ale Gratulacje Dla Frysztaka oraz Dla Wszystkich Uczestników :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jednak Cieszyna,to naprawdę cieszy nas.
  Spoko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Może za rok nam się uda:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurde brakło mnie i bysmy na 100000000000% byli pierwsi. Przeciez patrzac na skład Frysztaka to to kurde same cieniasy :D :) pozdrawiam :) i wiecej takich turnieji :) Cieszyna gora! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli cieniasy wygrywają to jak chciałbyś nazwać przegranych? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo fajny turniej ;] mam nadzieje ze w tym roku bedzie jeszcze przynajmniej jeden. Szczescie mial frysztak , ale jak bedzie nastepnym razem ? Sie okaze ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczęście to można mieć w totolotka. Poprostu trzeba mieć talent ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Właśnie widać na filmikach jaki trzeba mieć tanelnt hehehe, porażka...

  OdpowiedzUsuń