"Twierdzańskie wakacje na wesoło"

W niedzielę 2 września w Twierdzy odbyła się impreza dla dzieci na pożegnanie wakacji. Piękna pogoda oraz wiele atrakcji sprawiły, że plac pod Wiejskim Domem Ludowym wypełnił się roześmianymi dziećmi.

Gry i zabawy, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, dmuchańce, bańki mydlane, lody, słodycze, kiełbaski to wszystko czekało na najmłodszych. Dzięki licznym sponsorom każde dziecko brało udział w loterii fantowej, a na koniec otrzymało piękny pamiątkowy medal oraz dużo słodyczy. Atrakcją był koncert Zespołu Suski. Wspólna zabawa, integracja dzieci i miło spędzony czas - tak można podsumować "Twierdzańskie wakacje na wesoło".

Organizatorami imprezy byli: OSP w Twierdzy, Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Twierdza, Koło Gospodyń Wiejskich w Twierdzy przy współudziale GOK Frysztak i GOSiR Frysztak

Więcej zdjęć z niedzielnej imprezy na pożegnanie wakacji znajdą Państwo w naszej galerii zdjęć lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Tekst i zdjęcia: Joanna Pasek

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :

  1. Było super :-) - gratulacje dla Organizatorów.

    Marek Armata

    OdpowiedzUsuń