Taki był ... 2018 rok - statystyki Frysztak24.pl

Dziś zakończymy 2018 roki i wejdziemy, pewnie z wielkim hukiem w nowy 2019 rok. Miejmy nadzieje że lepszy, ciekawszy niż poprzedni. Jak co roku staramy się przygotować garść statystyk odnośnie portalu Frysztak24.pl. 

Jak odwiedzaliście, skąd odwiedzaliście, co czytaliście najchętniej, jakich urządzeń używaliście? Przeglądamy statystyki portalu i publikujemy je dla was.
Statystyki zostały oparte o Google Analytics
Skąd odwiedzacie?
W 2018 roku odwiedziliście nas blisko 750 tysięcy razy. Najwięcej odwiedzić jest z Polski ale odwiedzacie nas również z innych krajów, prawie cały świat. Najchętniej czytają nas mieszkańcy Anglii, USA, Niemiec później są jeszcze mieszkańcy Niemiec, Holandii czy tez Włoch. Frysztak24 odwiedzają również mieszkańcy takich krajów jak Peru, Indie czy daleka Australia. Wszystkim osobom odwiedzającym i czytającym portal dziękujemy.
Statystyki zostały oparte o Google Analytics
Kto nas odwiedza?
Najchętniej odwiedzającą grupą społeczną są osoby w przedziale wiekowym 25-34 lata. Kolejna grupa to 18-24 lata. trzecie miejsce to grupa 35-44 latków. Najrzadziej oglądają nas osoby które ukończyły 65 lat życia. Jeśli chodzi o płeć internautów odwiedzających Frysztk24.pl. Ponad 55% odwiedzających to ... Mężczyźni.
Ruch mobilny ponad 58% odwiedzin. FOTO: egospodarka.pl
Jakie urządzenia jaki ruch?
Ten rok w historii Frysztak24 był przełomowy. Po raz pierwszy w historii ruch mobilny - telefony komórkowe, smartfony, tablety - był większy a niżeli ruch z urządzeń stacjonarnych - komputerów. W 2018 roku zanotowaliśmy ponad 58% wejść z urządzeń mobilnych.

Co czytaliście?
Poniżej przedstawimy artykuły, które były czytane najchętniej w poszczególnych miesiącach. Jeśli chcą Państwo przeczytać artykuł z listy poniżej proszę kliknąć w wybrane zdjęcie lub link umieszczony pod num.

Tu chciałem podziękować wszystkim osobom, które pomagają i współtworzą Frysztak24.pl a zarazem zapraszam nowe osoby - mieszkańców - do współtworzenia portalu Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak - Frysztak24.pl. Jeśli byli by Państwo zainteresowani współpracą proszę pisać na naszego maila redakcja@frysztak24.pl

Styczeń
Do 15 stycznia nowe ustalenia o zbiórce odpadów