Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Statystyki 2020 roku. Najpopularniejsze wiadomości w portalu czytane przez odwiedzających Frysztak24.pl

Koniec roku to czas podsumowań. Jaki był to rok? Dla portalu Frysztak24.pl był to bardzo dobry okres - ponad 2,25 miliona wyświetleń strony. W najlepszym miesiącu - marcu - prawie 300 tysięcy wyświetleń portalu przez internautów, którzy odwiedzają Portal Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak.

Co najchętniej czytają użytkownicy portalu? Poniżej przedstawiliśmy zestawienie wiadomości, które były najchętniej czytane w poszczególnych miesiącach. Zobacz jak wyglądał 2020 rok na portalu Frysztak24.pl

Styczeń

3 strażaków OSP Frysztak odznaczonych przez Prezydenta RP
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w ratowaniu życia ludzkiego. Wśród 42 osób odznaczonych znalazło się 3 strażaków z OSP Frysztak. Czytaj dalej - kliknij tu!


Luty
Odnaleziono 7 niewybuchów
W Pułankach policjanci zabezpieczają miejsce odnalezienia pięciu niewybuchów (w trakcje akcji saperzy znaleźli jeszcze 2 bomby), które wczoraj po południu wykopali pracownicy firmy budowlanej. Policyjny pirotechnik przeprowadził rozpoznanie. Czytaj dalej - kliknij tu!


Marzec
W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów w Przychodnia Medycyny Rodzinnej Frysztak ul. Piętniewicza 3/4. Czytaj dalej - kliknij tu!

  • "Hodują kwiaty i rozsady od ponad 20 lat - zapraszają na zakupy do swojego gospodarstwa - CIESZYNA 151 - ZADZWOŃ - ZAMÓW - DOWIOZĄ" - Czytaj dalej, kliknij tu!
  • "Nadzwyczajne rozwiązania w Przychodni na Rzeszowskiej" - Czytaj dalej, kliknij tu!

Kwiecień
Wiosna zagościła u nas już na stałe, słońce i wysoka temperatura jak co roku zachęcają do rozpoczęcia prac ogrodowych. Kolorowe bratki, młode sadzonki warzyw i owoców czy pachnące zioła- to nieodłączne obrazy towarzyszące tej pięknej porze roku. Ponieważ jednak lokalne ryneczki i targowiska pozostają na razie zamknięte, dostęp do młodych sadzonek jest niewątpliwie utrudniony. W związku z tym lokalne gospodarstwa ogrodnicze postanowiły wyjść klientom na przeciw. Czytaj dalej - kliknij tu!


Maj
Strażacy z OSP Frysztak, PSP Strzyżów, ZRM i Policja zostali zadysponowani w sobotę 16 marca około godziny 14 do wypadku z udziałem 3 samochodów osobowych w miejscowości Pułanki. Czytaj dalej, kliknij tu!


Czerwiec
Po burzy (sobota 27.06.), która przeszła nad gminą Frysztak strażacy pomagają w miejscowości Lubla gdzie doszło do licznych podtopień. Strażacy wypompowują wodę z zalanych domów oraz zabezpieczają gospodarstwa przed zalaniem. Sytuacja jest dynamiczna. Czytaj dalej, kliknij tu!


Lipiec
W sobotę 26 lipca w nocy w Gogołowie przy domu ludowym doszło do niecodziennych scen. Dwie grupy osób zorganizowały tak zwaną "ustawkę" - grupową bijatykę. Bijatyka została zarejestrowana przez kamerę i opublikowana na profilu Gogolow.info. Czytaj dalej, kliknij tu!


Sierpień
W środę 19.08. doszło do dachowania samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej 990 w miejscowości Widacz. W zdarzeniu jedna osoba została poszkodowana. Czytaj dalej, kliknij tu!


Wrzesień
Informujemy odbiorców wody z wodociągu komunalnego Gminnego Zakładu Komunalnego we Frysztaku, że z powodu minimalnego bakteriologicznego skażenia wody, decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Strzyżowie zostało czasowo zawieszone użytkowanie wody do celów spożywczych. Czytaj dalej, kliknij tu!


Październik
W niedziele 11 października przed godzina 16:00 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Glinki Górny - samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Czytaj dalej, kliknij tu!


Listopad
Poniżej historia walki z wirusem, którą opisał Pan Doktor Marek Zajor. zapraszamy do lektury. O przeżyciach, przemyśleniach, wątpliwościach oraz ogromną nadzieją na lepszy czas i gorącymi życzeniami, by opisany poniżej stan nie dotknął żadnego z Was. przeczytajcie historie Pana Doktora i uważajcie na siebie. Panu Markowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Czytaj dalej, kliknij tu!

  • "Od 16.11. będą czasowe przerwy w dostawię prądu." - Czytaj dalej, kliknij tu!
  • "Powraca temat „Budowy zakładu produkcyjnego kompozytowych materiałów budowlanych wraz z infrastrukturą towarzyszącą we wsi Twierdza” - Czytaj dalej, kliknij tu!

Grudzień
Rodzeństwo z Glinika Górnego potrzebuje pomocy. Zwracają się z prośbą do ludzi z dużym gorącym sercem. Młodzi mieszkańcy chcą wyremontować cieknący dach. Potrzebują zarówno wsparcia finansowego jak i materialnego. Czytaj dalej, kliknij tu!

W tym nowym, 2021 roku, życzy Państwu, aby wszystkie Wasze marzenia, plany i oczekiwania jak najszybciej się spełniły. Niech ten Nowy Rok będzie przepełniony radością i miłością. Dziękujemy że byliście z nami w 2020 i mamy nadzieję że będziecie z nami w 2021. 

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad